iletisim@azizsenturk.com

Neler yapıyorum?

Web Yazılım & Tasarım

Neler yapıyorum?
Yazılım & Tasarım
php, mysql, css, html, java...

Gelişen teknoloji ile birlikte internet sitelerinin de önemi oldukça arttı. İhtiyaçlarınız doğrultusunda statik yada dinamik internet siteleri, size en uygun tasarım ve kolay arayüz ile daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Neler yapıyorum?
SEO
arama motoru optimizasyonu

İnternet sitenizin seo’ya uygun yazıldığını düşünsek bile arama motorları için bu belli bir süre yeterli olacaktır. Sitede yapılan güncellemeler, değişiklikler, hit sayısı, sosyal medya entegrasyonu sitenizin daha kolay bulunmasını sağlar.

Detaylı Bilgi

Neler yapıyorum?
Sosyal Medya
facebook, twitter, instagram...

Seo için yapılan sosyal medya entegrasyonu ile birlikte geniş kitlelere ulaşmak için facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlarda etkin, kaliteli ve firmanızı akılda bırakacak paylaşımları doğru saatlerde yapmanız gerekmektedir.

Detaylı Bilgi

Kişisel Antrenörlük

Neler yapıyorum?
Fitness

Fitness özel dersi sayesinde istediğiniz vücuda daha hızlı ulaşabilirsiniz. Herkesin vücut tipi ve sağlığı aynı değildir. Vücudunuza uygun antrenman metotları, beslenme taktikleri ve rehabilitasyon hareketleri için bir kişisel eğitmene ( P.T. ) ihtiyacınız vardır.

Detaylı Bilgi

Neler yapıyorum?
Basketbol

Basketbol özel dersleri sayesinde gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Şut, pas yada turnike tekniklerindeki hataları hızla kapatabilir ve oyun bakışını geliştirebilirsiniz. Tekniğinizin kuvvetlenmesi sayesinde maç taktikleri daha iyi uygulayabilir, takım arkadaşlarınızdan bir adım öne geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi