iletisim@azizsenturk.com

Yenilendi!

Kullanıcı dostu, dinamik, kapsamlı...
web yazılım, web tasarım
29 May 2016

Merhaba;

Yenilenen arayüz ve alt yapı sayesinde daha kuvvetli bir tasarım ile karşınızdayım. Bu sitede yapabildiğim işleri sunarken bu sefer yazılara da gerekli ilgiyi göstermeyi umuyorum. Taktir edersiniz bu kadar işi yaparken birde zaman ayırıp bir şeyler yazmak kolay olmuyor. =) Yazılarımda uzmanlık alanlarım olan “Fitness”, “Basketbol”, “Web Yazılım & Tasarım”, “SEO”, “Sosyal Medya” konularında bilgi paylaşımlarında bulunacağım. Bir yandan da  güncel ve teknoloji haberlerinden de başlıklar görebilirsiniz.

Basketbol

Genelde sık karşılaştığım “spor ve yazılım ne alaka?”, “iki ayrı uç ikisinde birden kendini ne kadar geliştirebilirsin ki?”, “Tek işte uzmanlaşsan daha güvenilir olmaz mıydı?” gibi sorulara cevaben; 9 yaşımda basketbola başladım ardından masa tenisi, yelken, voleybol bowling, taekwondo, korfbol gibi sporlarla ilgilendim kimilerinde lisanslı kimilerinde hobi amaçlı devam ettim. Şuan hali hazırda basketbol ve korfbol oynamaktayım. Kulüpler ve üniversiteler düzeyinde milli sporculuk yaptım, turnuva, lig ve Türkiye dereceleri aldım. E bu kadar spor ile iç içeyken akademi okumamak baya zor zaten 2008 yılında çeşitli yerlerde antrenörlük hayatım başladı basketbol ve fitness eğitmenliği ve koordinatörlükleri yaptım.

Php, html, css, web yazılım

Yazılım kısmına girecek olursak, işte o bir tutku teknolojiyi ne kadar severseniz zaten kopamıyorsunuz oyun oynamak yada uygulama kullanmaktan bahsetmiyorum. Donanımlar ile ilgilenmek, internette kendini geliştirecek araştırmalar yapmak, yazılım dosyalarının içini açıp bozmak, hack yapmaya çalışmak, windows’u tekrar tekrar çökertip format atmak bunların hepsi birleştikçe bir şeyler ortaya çıkmaya başlıyor. Lisede kendi kendime öğrenmeye çalıştığım ve bir süre sonra koptuğum yazılıma üniversite zamanında bir arkadaşımla beraber tekrar başladım, üniversitede başka bölümlerden ek dersler aldım, bilen tanıdıklarıma sordum tabi ki google amcamıza sordum. Bu kadar şeyden sonra doğal olarak o teknoloji aşkı yeniden alevlendi, bende yüksek lisansımda hem teknoloji hemde spor alanında kendimi geliştirmeye devam etmek için “Sporda Bilişim Teknolojileri” bölümüne girdim. Üniversite ve yüksek lisansta öğrendiğim bilgiler, önceden yaptığım araştırmalar ve aldığım eğitimler sayesinde bu konuda da kendimi epey ilerlettim bu sayede iki farklı alanda da uzmanlaşmayı başarmış oldum.

Cevapla